Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-05-04 19:01:26

zero_herow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-04
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na Moderatora zero_herow

1) Wiek:15
2) TS3: tak
3) Znajomość komend:  9,9
4) Możliwość pieniężnego wsparcia serwera:nie
5) Czas przegrany na serwerze: nwm 2h
6) Opis swojej osoby:

Pluginy które opanowałem w 100% :


LWC
Jest to plugin, którym możemy zabezpieczyć drzwi, skrzynie, piec, dispenser oraz furtkę komendą /cprivate. Natomiast, aby odbezpieczyć, wpisujemy /cremove.
Również możemy zabezpieczyć na dwie lub więcej osób komendą /cprivate "Nasz Nick" "Nick drugiej osoby".

WorldEdit
Ten plugin pomaga nam w budowie ogromnych budowli oraz pozwala na przydzielenie terenu graczowi (cuboid). Dodaje on dużo komend dzięki, którym łatwiej się nam buduje oraz niszczy teren .

WorldGuard
Dzięki temu pluginowi możemy wyłączyć obrażenia zadawane od creepera, tnt, lawy oraz ognia. Możemy również zablokować niszczenie terenu tnt lub creeperowi. Ale to nie wszystko, możemy także uleczyć danego gracza, unieśmiertelnić oraz po prostu zabić.

Jobs
Jobs dodaje nam do gry pracę,takie jakie chcemy. Oczywiście za ciężką pracę należy nam się nagroda. Im więcej pracy tym więcej zarobimy pieniędzy.

iConomy
Dodaje nam pieniądze do gry. Aby sprawdzić nasz aktualny stan konta, wpisujemy komendę /money. Jeżeli chcemy komuś zapłacić wpisujemy /pay "Nick" "Cena".

Essentials
Ten plugin również dodaje wiele komend, między innymi ustawienie domu, pogody, godmoda lub narzędzi początkowych.

Button Warp
Daje nam możliwość stawiania warpów - guziczków oraz warpo -płytek

Citizens
Tworzenie NPC

CommandBook
Dodaje podstawowe komendy (spawn, time, give, tp, kit itp.)

HideStream
Blokuje pokazywania się "join the game":

Jeszcze mógłbym wiele powymieniać lecz mi się nie chce

Jestem miły, lubię pomagać.

Adminem Byłem już na wielu serverach każdego typu od survival po  creative a nawet 4fun , lubię pomagać, jestem chętny i do wzięcia , i większość mojego czasu jest wolna dla serwera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-zjednoczeni.pun.pl www.hulewiczow4.pun.pl www.rani.pun.pl www.silkroadoferty.pun.pl www.promesito.pun.pl